Witamy!

Pomożemy Ci zbudować pełen zakres prac budowlanych wewnętrznych i zewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem elewacji aluminiowych, oraz wszelkie prace instalacyjne.

Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Wrzesień 2016

Okiennice drewniane

2017-09-14 | Andrzej

frazy kluczowe: produkcja, drewno, okna, drzwi, dom, wnętrze, budowa

Drewno jest materiałem bardzo chętnie wykorzystywanym w budownictwie. To surowiec zarówno konstrukcyjny jak i do stolarki użytkowej. Na rynku polskim bardzo wiele zakładów produkuje okiennice drewniane, okna, meble, czy podłogi. Robione są na zamówienie, można je także zakupić w gotowe. Jest to najstarszy surowiec wykorzystywany przez człowieka.

Początkowo służył jako materiał energetyczny, wykorzystywany do opalania domostw, oraz budulec do chałup, kościołów, mostów, a nawet budowli obronnych. Z czasem zaczęto wykonywać z drewna meble, sprzęty domowe, naczynia i narzędzia. Obecnie wykorzystuje się ten naturalny surowiec w praktycznie wszystkich dziedzinach gospodarki. Okna drewniane są dedykowane zarówno do domów wolno stojących, jak i wielorodzinnych. W dzisiejszych czasach, produkcja i renowacja okien drewnianych, jest bardzo dochodowym biznesem. 
Skorzystaj z usług specjalistów
Są firmy specjalizujące się w prostej stolarce okiennej, jak i zakłady zajmujące się konserwacją i rekonstrukcją zabytkowych okien. Dzięki odpowiedniemu parkowi maszynowemu, można tam zamówić stylowe okna z frezowanymi listwami, czy innymi ozdobnikami. Jest to niezwykle kosztowne przedsięwzięcie, ale efekty są zdumiewające. Tak ozdobione okna dedykowane są dla dworków, czy domków w stylu góralskim. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie okiennic. Często są niedoceniane, a spełniają niezwykle ważną rolę. Latem mogą chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem, natomiast zimą stanowią dodatkową izolację przed mrozem. Pełnią również funkcję antywłamaniową.
Sprawdź szczegóły na stronie: artel-art.pl

'

Galeria zdjęć:
produkcja
drewno
okna
drzwi
dom
wnętrze
budowa

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: