Witamy!

Pomożemy Ci zbudować pełen zakres prac budowlanych wewnętrznych i zewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem elewacji aluminiowych, oraz wszelkie prace instalacyjne.

Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Wrzesień 2016

nieruchomości

Apartamenty do kupienia w Warszawie

2017-08-24 | Przemysław

frazy kluczowe: deweloperzy, mieszkania, nieruchomości, warszawa

(...) położone w centrum miasta. Najpierw powinniśmy dokładnie zdefiniować to słowo. W Polsce jako apartament przyjmuje się mieszkanie, które znajduje się na najwyższych piętrach budynków lub wieżowców oraz posiada przynajmniej około sto metrów kwadratowych. Są to bardzo prestiżowe mieszkania, a zwłaszcza, jeśli znajdują się w centrum miasta, jak na przykład apartamenty na Mokotowie (zobacz ofertę)  Pytanie tylko brzmi dla kogo są apartamenty. Przede wszystkim dla osób, których stać na (...)

Inwestor zastępczy a budowa domu

2016-09-06 | Janusz

frazy kluczowe: agencje nieruchomości, budownictwo, domy, nieruchomości

(...) Nadzorowanie przebiegu prac budowlanych jest zajęciem niezwykle czasochłonnym i wymagającym poświęceń. Biorąc pod uwagę fakt, że budowa domu to inwestycja na całe życie, obciążona kredytem na wiele lat, nikogo nie dziwi fakt, że inwestor chce bacznie obserwować przebieg prac. Jednak nie każdy posiada odpowiednią wiedzę, by we właściwym momencie móc ocenić, czy podejmowane w toku realizacji decyzje są właściwe i zgodne ze sztuką. Tu z pomocą może przyjść inwestor (...)