Witamy!

Pomożemy Ci zbudować pełen zakres prac budowlanych wewnętrznych i zewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem elewacji aluminiowych, oraz wszelkie prace instalacyjne.

Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Wrzesień 2016

Apartamenty do kupienia w Warszawie

2017-08-24 | Przemysław

frazy kluczowe: nieruchomości, deweloperzy, mieszkania, warszawa

Każdy z nas marzy o posiadaniu pięknego mieszkania. Niestety, ale mieszkając w Warszawie nie jest łatwo osiągnąć ten cel. Nowe mieszkanie w stolicy jest strasznie drogie i może pochłonąć wszystkie oszczędności nie jednego z nas. Większość z nas nawet nie jest w stanie kupić go za gotówkę. Do tego celu najczęściej potrzebuje uzyskać zgodę od banku na kredyt pod hipotekę. Większość z nas zadaje sobie często jedno pytanie. Dlaczego ceny mieszkań w Warszawie są tak wysokie w stosunku do innych dużych polskich miast. Minimalna cena za metr kwadratowy w Warszawie również potrafi być wysoka. Natomiast o niechlubnych rekordach lepiej nawet nie wspominać. Im bliżej centrum tym cena jest coraz wyższa. Wszystkie największe korporacje mają swoje biura w centrum miasta, tak samo jak uczelnie oraz obiekty rządowy. Nic więc dziwnego, że panuje ostra walka o każde mieszkanie, aby mieć jak najbliżej do swojego miejsca pracy. 

Szczytem luksusu są oczywiście przepiękne apartamenty położone w centrum miasta. Najpierw powinniśmy dokładnie zdefiniować to słowo. W Polsce jako apartament przyjmuje się mieszkanie, które znajduje się na najwyższych piętrach budynków lub wieżowców oraz posiada przynajmniej około sto metrów kwadratowych. Są to bardzo prestiżowe mieszkania, a zwłaszcza, jeśli znajdują się w centrum miasta, jak na przykład apartamenty na Mokotowie (zobacz ofertę
Pytanie tylko brzmi dla kogo są apartamenty. Przede wszystkim dla osób, których stać na posiadanie lub wynajem takiego apartamentu. Są to mieszkania luksusowe o wspaniałym prestiżu. Często międzynarodowe korporacja ściągają swoich pracowników z innych filii i oferują im tego typu mieszkania. Dlatego od razu po wybudowaniu ich, praktycznie są wyprzedane i znikają z rynku. W apartamentach poza biznesmenami mieszkają również po prostu osoby bogate, którym nie przeszkadza gwar miasta i wolą mieszkać w centrum z którego wszędzie mają blisko, niż w dużym domu na obrzeżach miasta.

'

Galeria zdjęć:
nieruchomości
deweloperzy
mieszkania
warszawa

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: